Piękna Alyssa!

Witajcie, 
Trochę mnie nie było w lalkowym świecie, ale to nie znaczy, że całkiem zapomniałam o moim hobby. Zwyczajnie przeżywam teraz taki moment w życiu w którym trochę brak mi serca dla mojego "plastiku". Nie znaczy to, że zamierzam sprzedać moje lalki. Dalej lubię mieć je na wyciągnięcie ręki... tyle, że jakoś straciłam dla nich zainteresowanie. Myślę, że rozumiecie co mam na myśli: cieszę się, że są, ale nie mam ochoty ich fotografować ani się nimi zajmować. Nie kupuję też nowych lalkowych lokatorek.
Żeby trochę przełamać tę lalkową obojętność, postanowiłam pokazać nową stylizację mojej Alyssy. Stoi tak ubrana już od jakiegoś czasu, ale nie było jeszcze okazji żeby ją pokazać.
Modelka: Alyssa Integrity Toys
Odzież i akcesoria: Barbie Mattel

Mam nadzieję, że Alyssa przypadła Wam do gustu.

Pozdrawiam i do miłego! :-)

Komentarze

 1. Ma bardzo ciekawą twarz. Lubię indywidualne cechy u lalek. Alyssę ubrałabym w strój indiański, choć chyba karnację ma trochę za ciemną. Może jej tata był AA a mama AN. ( Nie chcę używać nazwy Zamboska, bo to ponoć pejoratywne).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kobietka i ma taką nietuzinkową urodę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rysy twarzy są naprawdę u niej przepiękne! To prawdziwa piękność i modelką jest znakomitą! Jeansy i biała, delikatna bluzeczka - to zawsze się sprawdza. Wygląda rewelacyjnie!
  Obniżenie temperatury zainteresowania lalkami nie będzie stałe. Kiedy pozałatwia się swoje sprawy - chęć lalkowania wróci :-)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też lalki musiały zejść trochę na dalszy plan, takie życie:) Alyssa jest mega intrygująca, trochę też jakby wyjęta z jakiegoś komiksu jeśli chodzi o jej malunek twarzy, ale to czyni ją tylko jeszcze bardziej wyjątkową:)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna - nadal mi mało zdjęć Twojej Pięknotki!

  moja Alyssa pozdrawia Twoją (zaraz po paskudkach
  pokaże się w całej krasie - teraz tylko swymi
  hebanowymi lokami się pochwaliła)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna i dumna jak wszystkie integritki :) Jednak twarz bardzo oryginalna, intrygująca :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję serdecznie za wszystkie miłe słowa. Trochę mi z moimi lalkami nie po drodze, ale Wasze blogi odwiedzam regularnie.
  Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo oryginalna uroda:)- piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładnie jej z takim kolorem ciałka :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

4 razy Blythe!

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!