Przejdź do głównej zawartości

Piękna Alyssa!

Witajcie, 
Trochę mnie nie było w lalkowym świecie, ale to nie znaczy, że całkiem zapomniałam o moim hobby. Zwyczajnie przeżywam teraz taki moment w życiu w którym trochę brak mi serca dla mojego "plastiku". Nie znaczy to, że zamierzam sprzedać moje lalki. Dalej lubię mieć je na wyciągnięcie ręki... tyle, że jakoś straciłam dla nich zainteresowanie. Myślę, że rozumiecie co mam na myśli: cieszę się, że są, ale nie mam ochoty ich fotografować ani się nimi zajmować. Nie kupuję też nowych lalkowych lokatorek.
Żeby trochę przełamać tę lalkową obojętność, postanowiłam pokazać nową stylizację mojej Alyssy. Stoi tak ubrana już od jakiegoś czasu, ale nie było jeszcze okazji żeby ją pokazać.
Modelka: Alyssa Integrity Toys
Odzież i akcesoria: Barbie Mattel

Mam nadzieję, że Alyssa przypadła Wam do gustu.

Pozdrawiam i do miłego! :-)

Komentarze

 1. Ma bardzo ciekawą twarz. Lubię indywidualne cechy u lalek. Alyssę ubrałabym w strój indiański, choć chyba karnację ma trochę za ciemną. Może jej tata był AA a mama AN. ( Nie chcę używać nazwy Zamboska, bo to ponoć pejoratywne).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kobietka i ma taką nietuzinkową urodę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rysy twarzy są naprawdę u niej przepiękne! To prawdziwa piękność i modelką jest znakomitą! Jeansy i biała, delikatna bluzeczka - to zawsze się sprawdza. Wygląda rewelacyjnie!
  Obniżenie temperatury zainteresowania lalkami nie będzie stałe. Kiedy pozałatwia się swoje sprawy - chęć lalkowania wróci :-)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też lalki musiały zejść trochę na dalszy plan, takie życie:) Alyssa jest mega intrygująca, trochę też jakby wyjęta z jakiegoś komiksu jeśli chodzi o jej malunek twarzy, ale to czyni ją tylko jeszcze bardziej wyjątkową:)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna - nadal mi mało zdjęć Twojej Pięknotki!

  moja Alyssa pozdrawia Twoją (zaraz po paskudkach
  pokaże się w całej krasie - teraz tylko swymi
  hebanowymi lokami się pochwaliła)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna i dumna jak wszystkie integritki :) Jednak twarz bardzo oryginalna, intrygująca :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję serdecznie za wszystkie miłe słowa. Trochę mi z moimi lalkami nie po drodze, ale Wasze blogi odwiedzam regularnie.
  Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo oryginalna uroda:)- piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładnie jej z takim kolorem ciałka :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.