Przejdź do głównej zawartości

Czwartek z Starlight Sindy!

Witajcie, zgodnie z moją wczorajszą "groźbą", pokazuję Wam moje kolejne Sindy. Obie reprezentują model Starlight z 1985 roku, szatynka występuje w oryginalnym kombinezonie, blondynka padła ofiarą moich modowych "zapędów". :-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :-)Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Uważaj, mam tyle tego "towaru", że mogę zawalić pół internetu ;-)

   Usuń
  2. ładuj śmiało, Kobietko :)))

   Usuń
 2. Podobają mi się Twoje modowe zapędy. Okularki są super. Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te a la lata 60-te pożyczone od Tulabelle, te drugie starsze, może nawet z epoki, ale nie wiem. Zdobyłam je okazyjnie w kraju :-)ale pasują Sindy :-)

   Usuń
 3. Jakie stroje, jakie modelki! No, ja nie mogę! Super z nich babki! I te okularki! Fantastiko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sindy i Fleur miały ładne, dobrej jakości ciuszki i buty. Nawet teraz można je zdobyć w stanie "jak nowe". :-)

   Usuń
 4. Pawi kombinezon super! Dokładnie ten sam materiał pamiętam jako tworzywo do ubranek Diany pod koniec lat '80.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był też w wersji czerwonej, ale ja mam tylko ten zielony i nie mam ambicji żeby i druga Starlight była w oryginalnym ciuszku. :-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.