Przejdź do głównej zawartości

Druga generacja w akcji!

Dzień dobry! 
Dziś mamy kolejny lipcowy dzień, a ja w dalszym ciągu przygotowuję się do świętowania 2 rocznicy mojego lalkowania. Z kim? Oczywiście z moją kolejną Sindy. 
Dziś padło na Majorette Sindy z 1979 roku.
Lalka jest teraz bardzo poszukiwana i trudna do zdobycia, na szczęście trafiła mi się jak ślepej kurze ziarno :-) Co ważne, jest prawie kompletna, brakuje jej tylko batuty, ale mogę z tym brakiem żyć. :-)


Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

Komentarze

 1. Jaka śliczna batuciarka, jak ze starego filmu :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta stylizacja powstała w 1979 roku, więc może tak wyglądać. ;-)

   Usuń
 2. myślę, że taka urocza i rezolutna panienka
  świetnie sobie poradzi i bez batuty :DDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się napatrzeć, jaki ma ten buziak słodki :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 generacja nie jest moim ulubionym typem Sindy, ale tę laleczkę lubię :-)

   Usuń
 4. A nie dopuszczasz zrobienia batuty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podjęłam taką próbę, ale nie byłam zadowolona z efektu. :-)

   Usuń
 5. Prześliczna jest, uwielbiam te Sindusiowe stylizacje!:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.