Przejdź do głównej zawartości

Dom tymczasowy dla Lalaloopsy i czapa!

W ostatnim czasie mam szczęście do lalek, których nie zbieram. Większości z nich nie kupuję, ale, o dziwo, Lalaloopsy nie mogłam odmówić. Kupiłam ją, przyniosłam do domu i ... stwierdziłam, że zupełnie mi do niczego nie pasuje. Skutek? Lalaloopsy przeniosła się do domu innego kolekcjonera,  a ja odetchnęłam. I tutaj dotknęła mnie klątwa; zobaczyłam inną używaną Loopsiankę w dobrej cenie i nie mogłam się jej oprzeć. :-) Teraz myślę, że ta pierwsza powinna była jednak zostać w rodzinie. :-)
Poznajcie moją Lalaloopsy numer 2 czyli Princess Saffron. :-)

Lalaloopsy pozuje z mini koleżankąNa konic pozwólcie,że się pochwalę nową czapą dla Blythe, którą skończyłam wczoraj. :-)

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli! :-)

Komentarze

 1. Nie zbieram laleczek opisanych w pierwszych zdaniach powyższego wpisu, ale są urocze i w ogóle mnie nie dziwi, że zapragnęłaś je przygarnąć. Pewnie, gdybym znalazła taka w jakieś dobrej cenie to skusiłabym sie tak samo, pomimo innych preferencji w gromadzeniu lalkowego stadka. :-) Czapusia śliczna1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sama też nie zbieram, ale ta była taka kolorowa i urocza, że nie mogłam się powstrzymać. ;-)

   Usuń
 2. Czapeczka zdecydowanie zdominowała Lalalopsinkę :)
  Widzisz, trzeba było schować Lalalopsinkę Nr 1 do pudełka , żeby oczu nie drażniła - teraz będziesz musiała kupić trzecią :):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo się cieszę, że moje szydełkowanie może się na coś przydać. :-)

   Usuń
 3. Nie żałuj pierwszej, pozbądź się drugiej i po kłopocie;) A czapeczka bardzo udana:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha pewnie finalnie tak bedzie, ale teraz mnie bawi wiec zostaje :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.