Przejdź do głównej zawartości

A jednak!

Witajcie, 
mam ostatnio szczęście do lalek których nie szukam, a które kiedyś były były na mojej liście tych upragnionych. Nie mówię tutaj o tych super drogich, na zamówienie, itd. Mam na myśli lalki, które były już wyprzedane w momencie kiedy zaczęłam moją zabawę w zbieractwo. :-) Jedną z nich była Liv. 


Liv zobaczyłam na jednym z pierwszych spotkań lalkowych, w którym brałam udział i szalenie mi się spodobała. Postanowiłam zdobyć taką na własność. Jak się domyślacie bezskutecznie.


Teraz, kiedy całkowicie zarzuciłam ten pomysł, Liv trafiła mi się zupełnie niespodziewanie. Znajomy zaproponował mi zakup tej laleczki. Nie odmówiłam. :-) Nie chodziło już o to, że tak chciałam ją mieć, ale o spełnienie pewnego lalkowego pragnienia.


Liv pozwoliła mi wrócić do czasów kiedy dopiero zaczynałam lalkowanie. To były urocze czasy, pełne zachwytów, szalonych zakupów i nieustającego poszukiwanie własnego (kolekcjonerskiego) ja.


Sophie trafiła do mnie w ubranku, ale postanowiłam ją przebrać. U mnie nosi ciuszki Barbie i mokasyny Sindy.Sophie zupełnie nie pasuje do reszty mojego zbioru, ale zupełnie mi to nie przeszkadza.
Cieszę się, że jest. :-)

Pozdrawiam i życzę dużo słońca tej wiosny! :-)

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) mało nie padłam kiedy ją zobaczyłam :-)

   Usuń
 2. buciki to pierwsze, na co zwróciłam uwagę :)))
  świetnie, że udało Ci się spełnić i tę lalkową
  zachciankę - dużo słońca i cieplejszego wiatru!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laleczka pierwsza klasa, ale to właśnie na śliczne buty zwróciłam najpierw uwagę! Livki mają "inne" stopy i ciężko na nie zdobyć obuwie!
   Gratuluję spełnienia marzenia :-)

   Usuń
  2. Dziękuję, na szczęście mam zapas butów dla Sindy, barbiowe nie pasują ;-(

   Usuń
 3. Piękna dziewczyna :) fajnie spełniać lalkowe pragnienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, bardzo mnie ucieszyła, zwłaszcza, że trafiła mi się przypadkowo :-)

   Usuń
 4. To bardzo wdzięczne lalki i ślicznie pozują, warto mieć choć jedną. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakbym czytała o swoich rozterkach :) Moje wczesnolalkowe marzenia rozmyły się gdzieś w niebycie i kiedy nie są już aktualne trafiają do mnie laleczki, których one dotyczyły :P Oczywiście sprawia to radość, ale to inna radość od tej sprzed lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale ta mnie bardzo ucieszyła, poczułam się jak wtedy, na początku, kiedy lalki budziły we mnie taką niekrępowaną radość :-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.