Przejdź do głównej zawartości

Alyssa w nowej stylizacji!

Witajcie,
postanowiłam ostatnio, że z okazji urodzin, kupię sobie pewną lalkę, na którą mam ochotę od dawna. Co postanowiłam, to zrobiłam. 
Lalka już do mnie jedzie i mam nadzieję, że nie będzie miała żadnych niepożądanych opóźnień. ;-)
Póki co, pozwoliłam sobie przypomnieć Wam, po raz kolejny, moją Alyssę.


Alyssa trafiła do mnie naga, ale wytrwale szukam dla niej odpowiedniego stylu. :-)

Alyssa ma bardzo ciekawą twarz, ale fotografuje się ją dość trudno. Mam nadzieję, że moja nowa lokatorka nie będzie sprawiała takich problemów. :-)

Pozdrawiam i zapraszam ponownie :-)

Komentarze

 1. Twoja Alyssa niezmiernie mnie zachwyca -
  a nowej koleżanki jestem ogromnie wręcz
  ciekawa - czy to też integritka?!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Najlepszego w okazji urodzin !!!! Pięknych, wymarzonych lalek !!! :)
  Alyssa jest prześliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem, co tam zamówiłaś... Znając Ciebie, to będzie coś zjawiskowego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. O piękna panna :)
  Wszystkiego lalkowego … i nie tylko z okazji urodzin :)))))
  Bardzo jestem ciekawa nowej lokatorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna sukienkę dostała i biżuterię. Wszystkiego lalkowego z okazji urodzin. Życzę, żeby prezent dotarł jak najszybciej. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. taka egzotyczna piękność zawsze rozgrzewa moje serce... przepiękna

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie wygląda w tej stylizacji :) Może się nie znam, ale dla mnie tak jakby właśnie wyszła na zakupy w południowoafrykańskim mieście. I strasznie fajne ma te długie, czarne, proste włosy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Egzotyczna, piękna i bardzo spokojna twarz. Cudowne ma włosy i wygląda przepięknie!
  Urodziny - z tej okazji życzę samych szczęśliwych chwil - muszą obfitować w wyjątkowe podarki... bardzo jestem ciekawa tej nowej panny :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za wszystkie miłe słowa :-) Moja lalka nadal gdzieś jeździ i nie wiadomo kiedy zawita do mnie... A byłam pewna, że w weekend zrobię wpis z jej udziałem. :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.