Przejdź do głównej zawartości

Lalkowe lekcje muzyki!

Witajcie,
moje lalki otrzymały ostatnio ode mnie niespodziewany prezent: instrumenty muzyczne. Zakup ten był zupełnie nieplanowany, ale kiedy je zobaczyłam nie mogłam się im oprzeć.
Na początek kupiłam 2 sztuki, nie byłam pewna jak będą wyglądały w zestawieniu z lalkami.
Teraz myślę, że może coś jeszcze dokupię. Na lekcje muzyki poszły Starlight Sindy i Blythe. 
Popatrzcie tylko jak się prezentują. :-)


Instrumenty są bardzo starannie wykonane i moim zdaniem bardzo ładnie wyglądają z lalkami. Struny są zrobione z drucików, ale można je wyregulować/naciągnąć za pomocą kołków. :-)Instrument uświadomił mi po raz kolejny, że moja Blythe potrzebuje kompletu dłoni na różne okazje. Muszę rozejrzeć się za takimi. :-)


Pozdrawiam i zapraszam ponownie! :-)Komentarze

 1. Sliczna <3 Ja mam miniaturowe skrzypce ale w ciut wiekszej sali :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka fajna ta Sindy ze skrzypcami ;D Też mam skrzypki, ale bez smyczka, muszę dorobić i podarować którejś lalce, może znajdzie się jakaś ze zmysłem muzycznym ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie banjo chętnie bym przygarnęła :).
  Gratuluję świetnego zakupu ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny strój ma Pani Od Muzyki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne te instrumenty, a i wirtuozki śliczne. Ja ostatnio przegapiłam fajną gitarę, za duża była dla Barbie i nie wzięłam. Dopiero w domu pomyślałam o Nancy albo Noelce. Dla nich by była w sam raz. Zobaczę w sobotę, może jeszcze będzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne te instrumenty :) . Widać, że bardzo starannie wykonane . Będzie jakiś koncert ??? :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ cudnie wyglądają, i ta (chyba) mandolina, jak prawdziwa!

  OdpowiedzUsuń
 8. Instrumenty są naprawdę pięknie wykonane! Ktoś zadał sobie sporo trudu :-)
  Dziewczynom granie się spodoba, to pewne :)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.