Przejdź do głównej zawartości

She has style- ElectroPop Susie!

Witajcie,
zajrzałam ostatnio do mojej witryny i zrozumiałam, że muszę zaprosić moją Susie do sesji zdjęciowej. 
Trochę ją zaniedbałam, a lalka z taką rozkoszną buzią nie może marnować się w tłumie! 
Oto ona, 
jedna z najśliczniejszych lalek w moim zbiorze: Dynamite Girl Susie z serii ElectroPop w stroju Barbie Style Raquelle. :-)Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Komentarze

 1. Hello from Spain: I really like her outfit. She is very pretty. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. jaka słodkościowa buźka!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna :) Piękne oczy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze :-) Susie to moja ślicznotka. ;-)

   Usuń
 4. Śliczna laleczka. Nie wiem dlaczego, ale myślałam, że dynamitki są troszkę większe niż Barbie. Doprawdy nie wiem skąd to przekonanie. Tutaj jednak widzę, że ciuszki Raquelle pasują na nią idealnie. Cudna jest.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.