Przejdź do głównej zawartości

Super Potworzyca!

W dniu dzisiejszym skończyła się w mojej siedzibie dominacja Drakulaury! Tak, nabyłam druga potworkę, tym razem postawiłam na Frankie Stein Voltageous.Lalka pochodzi z serii tzw. Superupiorków i jak wyczytałam na opakowaniu zeszłej nocy uratowała miasto, pokonując siedmiopiętrowego robota-niszczyciela. Hmm... nie wygląda mi na taką zabójczą babkę-jest chuderlawa dokładnie tak samo jak D'laura. :-) Ma za to strój, który może dodawać jej "super-mocy". :-)
Poniżej Franka jeszcze w pudełku.


Muszę przyznać, że po odpudełkowaniu lalunia wygląda całkiem całkiem. Ma nieco niezdrową cerą, ale nie brakuje jej takiego specyficznego potwornego uroku.


A oto moje monsterki już razem :-)


Moim zdaniem obie damy prezentują się bardzo ciekawie i miło się na nie patrzy :-)
Co dwie potworki, to nie jedna :-)

Komentarze

  1. Zdecydowanie, zwłaszcza w grupie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. potwornie rozczulające... zwłaszcza to czarne włochate na 4 łapach ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój kot jest zaangażowany w moje zbieractwo, sprawdza każdą lalkę organoleptycznie, co można zobaczyć oglądając prawie każdą moją sesję. :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!

Mam szczęście do Lagoony. Miałam już jedną kiedy podczas ostatniej bytności na targu trafiła mi się kolejna. Była ładniutka, sprawna, w kuszącej cenie... Kto by się oparł? Nie ja. :-) Zwłaszcza, że za 1zł nabyłam dla niej dodatkową sukienkę i torebkę. Wszystko to brzmi pięknie, kusząco, ale ... zawsze jest jakieś ale. Tym razem były to jej włosy. Nie były obcięte, zniszczone czy odbarwione. Były za to tak tłuste, jakby lalka wtarła sobie w nie całą kostkę smalcu.
Oto Lagoona na mojej tradycyjnej "ściance"po przybyciu do swojego nowego domu:


Baletnica i hipiska!

Witajcie, chcę dziś pokazać Wam lalki, które goszczą u mnie od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie było okazji pokazać je na blogu. Będą to lalki firmy Zapf, Jolina Ballerina i Snow White. :-)


Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.