Przejdź do głównej zawartości

Syrenka tłuścioszka znalazła nowy dom!

Większość moich lalek trafiła pod mój dach dość przypadkowo i nieoczekiwanie. Nie inaczej było z lalunią, którą przedstawię dzisiaj. Drodzy Państwo, oto Bratz Babyz Mermaid.


Laleczka czekała na mnie w SH w koszyku z drobiazgami i wyglądała jak siedem nieszczęść. Byłam twarda, raz powiedziałam jej NIE. Tydzień później uległam magii jej wielkich oczu mówiących: uratuj mnie! Uratowałam i przytargałam do domu, torturując się wyrzutami sumienia w stylu- "PO co? Dlaczego? Buuuu..."

Kołtunik po przybyciu do mojego lokum.
Kołtunik po zabiegach spa.

Bratz syrenka jest bardzo okrągła, przypomina mi kroplę wody z wielką głową i monstrualną czupryną. Dzierży kwiatek, z którego może, jak zgaduję, tryskać wodą ku uciesze małej właścicielki.


Nie miałam pojęcia, że firma TM&MGA robiła takie damy, ale muszę wyznać, że jest urocza :-)

Syrenka w "ogonku" od koleżanki.

Cieszę się, że mamy dziś przyjemne słoneczko i mogłam uwiecznić tę ślicznotkę.

Komentarze

 1. ale Ci się trafiła urocza niunia - włoski ma niczym lody waniliowo-kawowe
  pysiałek do schrupania - cała do schrupania - odlot! aż zaraz pobiegnę do
  moich dużych maleństw bratzkowatych, co to je mam od Kasi Zbieraczki
  i Oli z Barbie Faschions...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe pasemka we włosach tej prześlicznej okrąglutkiej syrenki! Buzia kochana a oczyska cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogłam się jej oprzeć, niby zupełnie nie w moim guście, a taka milutka :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja niestety bym się jej oparł... xD Nie moja bajka. Ale fajnie że uratowałaś :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.