Przejdź do głównej zawartości

Pocahontas wśród zieleni! :-)

Zabrałam dziś swoją Pocahontas na mały spacer, co z tego wynikło - zobaczcie. :-)Moja Pocahontas nie ma swojego oryginalnego stroju, dobrałam jej coś bardziej na czasie. ;-)


Pozdrawiam serdecznie! :-)

Komentarze

 1. Moja chadza w indiańskich frędzelkach a patrząc na twoją tak ubraną mam ochotę i moją przebrać:) Świetnie wygląda egzotyczna uroda w tych kolorkach:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nabyłam ją w nieoryginalnym stroju, przebierałam w różne ciuszki i nic mi nie pasowało, aż w końcu postawiłam na styl "każualowo-hippisowski" i uznałam, że lepiej nie będzie. :-)

   Usuń
 2. Dzięki tej narzutce nawiązuje do swoich dawnych korzeni :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta kamizela z frędzlami przyjechała do mnie z lalkami z lat 70-tych, więc wnoszę, że to może być oryginalny ciuszek hippisowski :-)

   Usuń
  2. A to ciekawostka, byłam przekonana, że to może Twój ręczny wyrób :-)

   Usuń
  3. Niestety, ręcznie nie wyrabiam garderoby dla lalek, brak mi talentu:).

   Usuń
 3. cuuudna, oj, coraz bardziej mi się Jej chceee :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie trafiła przypadkowo, przesadziłam ją na ciałko trochę bardziej artykułowane i jest fajnie :-)

   Usuń
 4. uwielbiam Pocahontas! Twoja ma niesamowitą kamizeleczkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjechała do mnie z Niemiec z lalkami Sindy :-)

   Usuń
 5. Bardzo ładna kamizelka i nawiązuje do korzeni. Marzy mi się upolowanie takiej w SH.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że łatwiej będzie ją uszyć, oczywiście jeśli lubisz szyć. Ja niestety nie wierzę w swoje siły w tej materii. :-)

   Usuń
 6. Pocahontas na tle fuksji - widok bezcenny! Jest świetnie ubrana i piękna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję- nie mam ogrodu więc robię co mogę, żeby pokazać na moich zdjęciach trochę kolorów :-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.