Przejdź do głównej zawartości

Fifth Avenue at 6 AM!

W moim dzisiejszym wpisie chcę pokazać Wam moją nową Lalkę od Integrity Toys. Laleczka ta została wypuszczona na rynek w 2011r. w liczbie 400 sztuk i ma odzwierciedlać postać Holly Golightly z filmu Breakfast at Tiffany's. Lalka powstała we współpracy z Paramount Picturs i pojawiła się z okazji 50-tej rocznicy powstania tego filmu. Holly pojawiła się w sprzedaży w 6 wcieleniach/ strojach. Moja to model Fifth Avenue at 6 AM, acz nabyłam ją gołą, więc jest to Holly w mojej własnej stylizacji. :-)


A tak Holly wyglądała na zdjęciach producenta. (zdjęcie z Internetu)


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie! :-)

Komentarze

 1. Twoja wersja to Holly, która zmieniła tryb życia i się ustatkowala ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym stroju tak, to taka szykowna pani domu z lat 60-tych :-)

   Usuń
 2. Bardzo ładna lalka i pięknie ją ubrałaś. Ciekawa jestem czy fryzurę pozostawisz nienaruszoną, czy ją przeczeszesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie zostanie w takim uczesaniu, nie wiem jak jej włosy będą wyglądać po zmyciu tych wszystkich produktów utrwalających :-)

   Usuń
  2. Właśnie. Uczesanie jest oryginalne a rozpuszczone włosy czasem mogą rozczarować.
   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 3. Bardzo ciekawa, lubię lalki przedstawiające prawdziwe osoby czy też postacie z filmu i literatury. W obu strojach Holly pięknie wygląda. Gratuluje nabytku.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo poodba mi się Jej twarz z półobrotu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A twarz ma raczej posępną :-))

   Usuń
  2. ja bym bardziej to nazwała "nieprzystępną,
   bo niedostępne nam myśli Jej" ;P

   Usuń
 5. Łomatkomateluświęty ale zjawiskowa kobieta, pięęęęęęękna :))))))) bardzo piękna. A czy mogę mieć prośbę żeby dla ignoranta zrobić fotkę porównawczą np z jakąś Basią ? Pięknie proszę, nigdy na żywo nie widziałam tych lalek i nie mam kompletnie wyobrażenia jakiego jest wzrostu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołożę takie zdjęcie :-) Pozdrawiam :-)

   Usuń
 6. Piękna jest w każdym wydaniu, gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wzniosę się na szczyty swego intelektu : mniam... mniam.... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. This is a very pretty doll, I like her 60s style and hair! I also noticed that she has real lashes, I had not noticed this before on promotion pictures. You dressed her very cute too!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you :-) She's my new purchase and I'm happy to have her :-) Greetings!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.