Przejdź do głównej zawartości

Pani Mikołaj?

Witajcie, w tym roku pogodę w Mikołajki mamy mało zimową, stąd moja nietypowa Pani Mikołaj wystąpiła w stroju ... dość mało tradycyjnym. :-) A co tam, czasem trzeba zrobić coś po swojemu! ;-)Pozdrawiam serdecznie i życzę hojnego Świętego Mikołaja! :-)

Komentarze

 1. kolejna Mikołajka? niee, to tylko Czerwony Kapturek -
  a może właśnie tak miało to dziewczę na imię - Nicola ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaa - Wiolu - z jakiej serii jest Twoja Nikki?!

   Usuń
  2. Pojęcia nie mam, kupiłam je 2, obie używane. Ta ma ciałko BB :-)

   Usuń
  3. bbbbbardzo lubię takie ciałko BB :)))
   ale twarz ma obłędną ta ślicznotka!

   Usuń
 2. Widać udzieliła się jej magia mikołajkowa. U nas w szkole, jeśli Mikołajki wypadają w ciągu tygodnia, wszyscy noszą mikołajkowe czapki. Nie zawsze tradycyjne, ale czerwone z białym przybraniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te czapy to fajny akcent, taki sygnał, że Święta są już tuż tuż :-)

   Usuń
 3. Jest niezwykle urocza i patrzy tak pięknie spod rzęs... cudo! Pelerynka świetna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) Ta lalunia wyjątkowo mi się podoba :-) to zabawne- kupiłam ją i dopiero w domu uświadomiłam sobie, że to Nikki :-)
   Mam ostatnio jazdę na mulatki/ murzynki :-) Wczoraj kupiłam 3...

   Usuń
 4. Piękna z niej Mikołajka :) i gdzie jest powiedziane, że trzeba mieć pełny strój mikołaja żeby móc go udawać ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.