Przejdź do głównej zawartości

Szczęśliwego Nowego Roku!

Drodzy Lalkowicze! 

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku, 

życzę Wam dużo szczęścia, zdrowia i mnóstwa forsy na nowe, lalkowe zdobycze! :-)

 

 

Szampańskiego Sylwestra!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie w Nowym Roku!

Komentarze

 1. Najlepszego i wszystkiego lalkowego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia :-) Wszystkiego Naj w Nowym Roku! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo radości w Nowym Roku z okazji nabywania nowych lal i dużo pomyślności w życiu osobistym i zawodowym!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! Pomyślności! :-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Jest!

Witajcie,  mam w swoim zbiorze nowego chłopa. I to jakiego! W tym tygodniu, po kilku dniach oczekiwania, przyjechał z Francji Sebastien Havoc: Brother in Arms od Integrity Toys. Chłopak wpadł mi w oko na ebayu i przy odrobinie szczęścia udało mi się go zdobyć. :-)