Bratz czy nie brać?
Dzisiaj miałam okazję przekonać się, jak ograniczona jest moja wiedza na temat nowszych typów lalek. A zaczęło się jak zwykle: dostawa w SH, pogoda pod psem i lenistwo: iść czy nie iść? Poszłam.
SH, który odwiedziłam jest częścią znanej sieciówki i "narodu" było w nim pełno. Na szczęście, zabawek też nie mało, na nieszczęście, lalek jak na lekarstwo. A konkretnie 3: 2 klony i Panna Kłak.
Wzięłam ją do ręki i sama nie wiedziałam czy jest warta katorgi z grzebieniem czy też nie. Poza tym, co to za dama?
Z figury i twarzy nieco podobna do jednej lalki, która wpadła mi w ręce jakiś czas temu. Więc może to również Moxie? Moja Moxie Marzenka (jako żywo przypomina moją znajomą) miałaby koleżankę. OK, biorę :-)
Lalka po dotarciu do domu prezentowała się tak-mina kota bezcenna :-)
Panna Kłak włosy ma bardzo gęste, ale ich stan obecny mocno odbiega od doskonałego. Ledwie powstrzymałam się żeby nie wybrać opcji "na pazia".
Po kąpieli i fryzowaniu wygląda następująco:Lalka jest moim zdaniem w bardzo dobrym stanie, ale te włosy.... Liczę, że może wpadnę na jakiś zbawienny pomysł i dobiorę biedaczce twarzową fryzurę.
Włosy włosami, ale po porównaniu z Marzenką wiem już, że może i są nieco podobne (np w nocy, w tunelu, w ciemnych okularach), ale Moxie to raczej nie jest. Teraz obstawiam Bratz.Tak czy owak, dziewczyny najwyraźniej nie są lalkowymi rasistkami i ładnie pozują do zdjęć na mojej ściance. :-)
Komentarze

 1. Bratzka ma nie tylko piękne warkocze - ale i ciekawskie butki...
  a Moxie z różówymi falami zaintrygowała mnie - przez mój dom
  przewinęło się kilka moxianek - zostałam wierna dwóm i do tego
  ciemnowłosym...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, warkocze po sesji zostały jeszcze dopracowane :-) teraz wygląda jak... człowiek/lalka(?) ;-)) U mnie mieszkają teraz : jedna Moxie "wielkie różowo-brązowe włosy" i Bratz "Panna Kłak" vel "Panna z warkoczykami" :-) A jeszcze chwilę temu nawet nie wiedziałam, że takie istnieją :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

4 razy Blythe!

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!