Pop Singer w wyjątkowej sesji modowej!

Moja Pop Singer jest jedną z lalek, które trafiły do mnie na początku mojej lalkowej przygody. Lalunia ta pochodzi z 1982 roku i jest często nazywana Lady Diana Sindy ze względu na swoje uczesanie. Firma Pedigree wypuściła tylko 3 modele Sindy z krótkimi włosami. Były to laleczki z blond lub ciemnymi włosami, smutnymi buziami i twardymi główkami.
Moja Sindy jest ślicznotką, podobnie jak wszystkie jej koleżanki, ale dopiero dziś odkryłam jej potencjał zdjęciowy. :-)
Chcę więc przedstawić Sindy w roli modelki prezentującej ciuszki dla Sindy, Fleur oraz innych lalek.


Sindy w oryginalnym stylu sportowym
Sindikowy zestaw do jazdy na rolkach i nie tylko
sukienka Pop Singer
Sindy w swoim zestawie do biura


coś na weekend w stylu Sindy + Fleur
Panna młoda- z zestawów Fleur
zestaw na spacer w deszczu
Sindy w stroju Barbie Fashionistas
My Scene ... Sindy

Happy Holidays (Barbie) Sindy :-)
Mam nadzieję, że powyższa sesja rozwieje plotki krążące w sieci, że Sindziaki to tłuścioszki i nie wbiją się odzież innych lalek. ;-))

Komentarze

 1. ha, ha, no faktycznie się mieści w barbiowe ubranka!:D Ale wygląda jednak lepiej w tych przeznaczonych dla niej:) Jakie fajne krzesło!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sindy miała nie tylko fajne ciuszki, ale i całą wielką willę i super mebelki oraz sprzęty. Te domy są dostępne na ebayu, ale ze względu na ich znaczne rozmiary sprzedawcy nie chcą ich wysyłać za granicę. Mebelki za to można zdobyć i muszę Ci powiedzieć, że są bardzo fajne. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. potwierdzam - miałam RAZ niunię w łapkach :))) ze względu
  na proporcje jest tak odbierana, ale nie ujmuje to wdzięku
  nic a nic - a może wręcz go zwielokrotnia, ha!

  OdpowiedzUsuń
 4. :-) Sindziaki mają spore łepetynki, wiem, że niektórych to odstręcza, ale cała reszta ciałek jest bardzo kształtna ;-) Z resztą, taką lalkę trzeba wziąć do ręki, zdjęcia nie oddają ich uroku. :-) A co do rozmiarów, niektóre moje Baśki są dużo szersze w klacie i niektóre ciuszki, nawet te oryginalne od Mattel, na nie nie pasują :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

4 razy Blythe!

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!