Przejdź do głównej zawartości

Mały słodziak- Stacie z McDonald's

W moim zbiorku lalek przebywa tylko jedna laleczka w wersji mini. Jest to Stacie z 1993 roku.
Moja Stacie nie trafiła do mnie z zestawem Happy Meal, znalazłam ją na pobliskim targu, na samym początku mojej przygody z lalkami. Zwykle nie kupuję małych lalek, ale tej nie potrafiłam odmówić.


Mała ma ładne, gęste włosy i słodki malunek twarzy. Zachwyciły mnie zwłaszcza jej duże niebieskie oczy.


Lalunia, mimo upływu czasu, zachowała swój oryginalny ciuszek, ale zgubiła gdzieś kapelusz i buty. Nie ma rady, musi biegać w skarpetach. Ma tak wielkie stopy, że żadne buty Barbie na nią nie pasują.
Stacie musiała też zjeść już swój zabawkowy zestaw Happy Meal i podarować biżuterię dodaną do zestawu pierwszemu opiekunowi. :-) Co zrobić, nie można mieć wszystkiego.


Stacie ma już 12 lat, ale wciąż wygląda świeżo i ślicznie.


Moja Stacie jest i będzie jedyną, bardzo ją lubię, ale więcej maluchów nie przygarnę :-)


Komentarze

  1. chyba, że sama Stacie zaprosi jakąś koleżankę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooooo nigdy nie mów nigdy, ale póki co jestem twarda ;-) Jak znam życie to ... do czasu!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!

Mam szczęście do Lagoony. Miałam już jedną kiedy podczas ostatniej bytności na targu trafiła mi się kolejna. Była ładniutka, sprawna, w kuszącej cenie... Kto by się oparł? Nie ja. :-) Zwłaszcza, że za 1zł nabyłam dla niej dodatkową sukienkę i torebkę. Wszystko to brzmi pięknie, kusząco, ale ... zawsze jest jakieś ale. Tym razem były to jej włosy. Nie były obcięte, zniszczone czy odbarwione. Były za to tak tłuste, jakby lalka wtarła sobie w nie całą kostkę smalcu.
Oto Lagoona na mojej tradycyjnej "ściance"po przybyciu do swojego nowego domu:


Baletnica i hipiska!

Witajcie, chcę dziś pokazać Wam lalki, które goszczą u mnie od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie było okazji pokazać je na blogu. Będą to lalki firmy Zapf, Jolina Ballerina i Snow White. :-)


Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.