Czarująca brunetka - Starlight Sindy!

Starlight Sindy pojawiła się pierwszy raz w sprzedaży w 1985 roku. Sindunie te były blondynkami lub brunetkami, ale niezależnie od koloru, ich włosy były długie i karbowane, związane w kucyk z boku głowy.
Starlight'ki miały też bardzo charakterystyczny strój: kombinezon z połyskliwego materiału, z przewagą czerwieni lub zieleni oraz pasujące kolorystycznie buciki.
Lalunie otrzymały od producenta klasyczne ciałko z nogami zginającymi się w kolanach 2 razy.
Rok później pojawiły się nowe ich wersje z unowocześnionym "moldem" twarzy oraz nieco zmienionym strojem.
A teraz czas przedstawić moją Starlight, która wystąpiła już raz na moim blogu jako lalka towarzysząca. Dziś przyszła pora na jej debiut w roli głównej.
Oto urocza, cudnej urody, ciemnowłosa Starlight Sindy 1985:Chciałabym powiedzieć, że moja lala towarzyszyła mi w dzieciństwie... Niestety, mieszka u mnie od niedawna. Bardzo chciałam żeby dołączyła do mojej Sindikowej gromadki i udało się. Cieszę się, że to brunetka, w mojej kolekcji znaczna większość to damy blondwłose.


Kiedy do mnie przyjechała ze swojej ojczyzny, miałam niezbyt dużo pracy żeby doprowadzić ją do ładu- poprzedni właściciel musiał przechowywać ją w godnych warunkach.

 

Wiem, że już to pisałam o innych lalkach, ale ta Sindy jest prześliczna i fantastycznie sprawdza się w roli modelki.

 

Moją Starlight czeka wkrótce duża niespodzianka, ale o tym sza. ;-)
Teraz niczego nieświadoma ślicznotka pozuje z koleżanką Party Girl Sindy z 1983 roku.


Komentarze

 1. Ooo, to coś mnie z ta lalką łączy, ale nie powiem co;) Miło mi się na nią patrzy i podziwia ją z daleka, chociaż nie jest w kręgu moich lalkowych zainteresowań.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z bliska jest sto razy rozkoszniejsza, przyznam, że preferuję ciałka "active", ale u tej laluni "zwykłe" zupełnie mi nie przeszkadza :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A dwie razem wyglądają jak na jakimś disco z przełomu lat 70/80 :D cudowne stroje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miłe słowa :-) Jestem wielbicielką ubranek Sindy :-) Moim zdaniem są urocze i właśnie w nich Sindunie wyglądają najlepiej. :-) Fleurki też wyglądają w nich niczego sobie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. szczerze zazdroszczę Sindy - zwłaszcza brunetki ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. :-) Zapraszam wkrótce - jadą do mnie wyjątkowe lalki ;-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

4 razy Blythe!

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!