Przejdź do głównej zawartości

Clone power!

W dzisiejszym poście chcę zaprezentować dwie lalki, które kupiłam zupełnie nieoczekiwanie i naprawdę za grosze. Oto one, kloniki Sindy:
Laleczki są w świetnym stanie, biorąc pod uwagę ich wiek. Nie są to kunsztownie wykonane, drogie lalki, ale maja swój staroświecki urok. ;-) Nie wiem niestety kto je wypuścił na rynek, ani jakie imię nosiły. Starałam się rozwikłać tę zagadkę, niestety bezskutecznie.
Obie lalki były dostępne w sprzedaży w bieliźnie: mają plastikowe biustonosze, bawełniane majtasy i malutkie klapki na szpilce, w których za nic nie chcą stać.


Laleczki przyjemnie pozują do zdjęć i "z daleka" przypominają swój pierwowzór- Sindy z lat 60-tych. :-)) Jak dla mnie te damulki to kwintesencja słodyczy i klonikowej urody. :-)

Sindy z początku lat 60-tychKomentarze

  1. Kloniki czy oryginały - wszystko jedno. Ważne jest to ile dają radości. Kloniki są fajne, no i zawsze niosą w sobie wiele tajemnic :)

    OdpowiedzUsuń
  2. a nóżki jakie zgrabnie utoczone, ha!
    sama zaś Sindy - wciąż nieuchwytna -
    przynajmniej dla mnie nieosiągalna :(((

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zgiń, przepadnij maro czyli Lagoona Glue!

Mam szczęście do Lagoony. Miałam już jedną kiedy podczas ostatniej bytności na targu trafiła mi się kolejna. Była ładniutka, sprawna, w kuszącej cenie... Kto by się oparł? Nie ja. :-) Zwłaszcza, że za 1zł nabyłam dla niej dodatkową sukienkę i torebkę. Wszystko to brzmi pięknie, kusząco, ale ... zawsze jest jakieś ale. Tym razem były to jej włosy. Nie były obcięte, zniszczone czy odbarwione. Były za to tak tłuste, jakby lalka wtarła sobie w nie całą kostkę smalcu.
Oto Lagoona na mojej tradycyjnej "ściance"po przybyciu do swojego nowego domu:


Baletnica i hipiska!

Witajcie, chcę dziś pokazać Wam lalki, które goszczą u mnie od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie było okazji pokazać je na blogu. Będą to lalki firmy Zapf, Jolina Ballerina i Snow White. :-)


Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.