Przejdź do głównej zawartości

Księżniczka czy jeździec?

Korzystając z wolnego dnia udałam się dziś na małe polowanko do mojego ulubionego SH.
Dziś dzień dostawy wiec wychodząc z domu nastawiłam się bojowo. Przed oczami miałam hordy rozszalałych "grzebaczy" tratujących moje wątłe ciało...i nie pomyliłam się.
Przybyłam na miejsce na chwilę przed otwarciem. Zwarta i gotowa gromadka już napierała na drzwi.
Nastąpiło otwarcie sklepu i naród przystąpił do akcji. Na moje szczęście poszukiwaczy lalek nie było wielu: dwójka, wliczając moją szlachetną osobę. Nie obyło się jednak bez rytualnych szturchańców i przepychanek-poszukiwacze ciuchów to bezlitośni wojownicy.
Oczywiście lalek Sindy-podobnych nie było. Buuuu... Zgrabnym ruchem wyłowiłam za to 2 Baśki, jak na moje niewprawne oko, nowe modele. Oczywiście były to 2 blondyny: księżniczka i jockey.
Obejrzałam, zważyłam, hmmm Sindy brak, serce boli, wezmę jedną, ale którą? Wybrałam Barbie "koniarę". Księżniczkę oddałam w ręce pani, która szukała lalki dla córki i zagaiła mnie uprzejmie czy może biorę jedną lalę...
A oto moja wielbicielka konnej jazdy we własnej osobie:
Po przybyciu do mnie wyglądała całkiem nieźle, chyba dziecko miało inne bardziej lubiane zabawki, a ta lalka była mało używana. Na poniższych fotkach jeszcze przed spa.


A tutaj już po, ciuszki się suszą, a Basia paraduje w szlafroczku.


Postanowiłam, że póki co zostanie w swoim firmowym stroju. Ciuszki ma jak nowe i razem z butami i toczkiem tworzą przyjemny dla oka zestaw.


Lalka jest gotowa do jazdy konnej, niestety koni u mnie nie uświadczysz. Mam wprawdzie 2 koty, ale te jak wiadomo nie nadają się do hippiki.


Basia znalazła już koleżankę w osobie mojej jedynej "fashionistki".


A miało nie być Barbie (na początku), miało nie być nowszych Barbie (trochę później), miało nie być tych bardzo plastikowych...
A taka jest fotogeniczna :-))Komentarze

 1. Taaaa, ja miałam zbierać tylko same My Scene i jakoś mi to nie wyszło:) Ale cieszę się, że będę mogła u Ciebie podziwiać także inne lalki, nie tylko Sindy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To potworne co się z człowiekiem dzieje, miały być tylko Sindy i Fleur, a zanim się obejrzałam mam już Barbie, Bratz, Moxie, My Scene, Steffi... Na szczęście śledząc blogi innych lalkowiczów widzę, że tak to już bywa-niby rozum mówi nie, a człowiek i tak kupuje i jeszcze się cieszy :-)
  Zapraszam do śledzenia moich następnych wpisów :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka miła Faszionistka. Zdecydowanie mój ulubiony typ buziaka wśród współczesnych barbie. O ile dobrze widzę amazonka ma zginalne nogi, a ręce już nie. Dziwny pomysł. Mattelu, napraw się, chcemy więcej w pełni zginalnych lalek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się w stu procentach-lalki w stylu "totalna sztywniara" są dla ludzi, którzy nigdy nie wyjmą ich z pudełek.

  OdpowiedzUsuń
 5. co tam ubranka - choćby i najfajniejsze - jakie Twoja
  Basia ma świetne ciałko - aż miło się pogapić...

  OdpowiedzUsuń
 6. :-) nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale nowe Barbie też mogą być śliczne :-) Koniec świata, że ja to piszę ;-))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wreszcie chłopak i 2 lata blogowania!

Witajcie,  przyszedł czas na mały jubileusz mojego bloga. Pierwszego dnia Świąt będę obchodzić 2 rocznicę mojego dzielenia się z Wami moimi lalkowymi, i nie tylko, przemyśleniami. Zależało mi aby z tej okazji pojawiła się tutaj jakaś specjalna lalka. Lalka inna niż wszystkie inne, wyjątkowa. Najlepiej jakiś nowy okaz w moim zbiorze.  Wybrałam jego.  Dlaczego?  Ponieważ jest to mój długo wyczekiwany pierwszy Paul od Pedigree.

Za dużo czy za mało?!

Mam ostatnio kryzys lalkowy!  Zebrałam sporą gromadkę różnych "okazów" i zaczęłam myśleć, że chyba znów jest ich za dużo. Wszystkie ładne, lubiane,... a ja jakoś mam ich dość. Z drugiej strony przeglądam oferty sprzedażowe i ciągle jakaś nowa lalka budzi moje zainteresowanie. Chyba jestem bardzo niestała w uczuciach do lalek. Prawie żadna nie może być u mnie spokojna. Oczywiście są wyjątki od tej reguły. Aktualnie, największy entuzjazm wzbudzają we mnie Blythe.  Zwłaszcza ta najnowsza. 

Tulabelle!

Witajcie, w dzisiejszym poście przedstawiam lalkę, która dość niedawno pojawiła się w moim zbiorze. Jest to piękna You Better Werk! Tulabelle z zestawu Industry Gift Set z Supermodel IT Convention z 2016 roku.